Ahoj školko, ahoj školko, my tě rádi máme…

22. Červen 2023

…po prázdninách z 1. třídy tobě zamáváme. Ve čtvrtek 22. června 2023 jsme se loučili s našimi předškoláky, kteří v září již neprojdou bránou naší školky, ale zavítají do 1. třídy základní školy. Příchodem předškoláků s veselou písničkou PĚKNÝ DEN, začalo radostné, ale i trochu smutné odpoledne. Proč smutné? Na tvářích a v očích mnoha rodičů, prarodičů byly vidět slzičky…Dětem končí první kroky a roky radostného a bezstarostného dětství a začne přeci jen trochu starostí. Děti rodičům zpívaly, tančily, radost ve tvářích tvořily. Nakonec nastalo šerpování a z předškoláků se rázem stali školáci. Poslední písničkou Dětství, jako vánek letí, než se setmí uteče ti, mami, zítra škola začíná…., děti celou zahradní slavnost ukončily. Nastalo fotografování, předávání dárečků dětem, studený nanuk…Společně jsme strávili odpoledne v příjemné atmosféře.