AKTUÁLNÍ SITUACE V MŠ OD 4.1.2021

2. Leden 2021

Zdravíme vás v novém roce a přejeme vám vše dobré.

Bohužel situace po Vánocích není příznivá. Kvůli onemocnění covid-19 se potýkáme s nedostatkem personálu, proto se ve třídách můžete setkat se zastupujícími p. učitelkami a nevyhneme se odpolednímu spojování tříd.

Pokud máte možnost si své dítě v příštích dnech nechat doma nebo si ho pravidelně vyzvedávat po obědě, výrazně nám pomůžete zvládnout provoz v těchto náročných dnech.

Zároveň vás velmi prosíme o důsledné dodržování nastavených opatření v MŠ – připomínáme použití dezinfekce, dodržování odstupu a omezení pobytu v MŠ při přivádění a vyzvedávání dětí na co nejkratší dobu.

Velmi děkujeme za pochopení a vaši vstřícnost!

Věříme, že bude brzy lépe a budeme se moci setkávat jako dříve!