Bezpečné prázdniny

21. Červen 2017

Ve středu 21. června 2017 se naši předškoláci vydali do Městského parku v Chrudimi, kde je i Dětské dopravní hřiště. Město Chrudim a Policie ČR pořádali u příležitosti Dne Policie a Národních dnů bez úrazů akci BEZPEČNÉ PRÁZDNINY. Dopoledne bylo plné zajímavých aktivit, činností a ukázek. Děti viděly ukázku výcviku Záchranné brigády kynologů a služební kynologie Policie ČR. Kluky zajímal boj z blízka v podání Policie, ale největší úspěch a uznání získal 43. výsadkový prapor Armády ČR, který předvedl ukázku výcviku. Respekt děti měly při projíždění Jízdního oddílu MěP Pardubice. Doprovodný program byl také zajímavý. BESIP TÝM. Střední škola automobilní Holice, trenažery, skákací hrad, Český červený kříž..

.Prázdniny se blíží a věříme, že opravdu budou pro naše děti bezpečné.