Čertíci ťukají na dveře, kdopak jim asi otevře…

4. Prosinec 2020

V pátek 4. prosince 2020 jsme čertíkovi dveře otevřeli my u nás ve školce. S čertem samozřejmě přišel Mikuláš a Anděl. Mikuláš se svou berlou a knihou hříchů. Čert s řetězem a velkým jutovým pytlem a Anděl se svými prachovými křídly, hvězdou na čele a košíkem pamlsků. Celý týden si všechny děti ve školce o čertech vyprávěly, četly pohádky a příběhy, čerta malovaly, vystřihovaly i lepily a samozřejmě si na ně i hrály. Pozadu nezůstal ani Mikuláš s Andělem. Ale v pátek ráno okolo deváté hodiny se školkou začal rozléhat rachot a lomoz. Na všech třídách se našlo pár hříšníků…..slibovali a slibovali, svých činů litovali a litovali…A jak myslíte, že vše dopadlo? Po slibech se čert nechal přesvědčit, že všechny děti v naší školce ještě aspoň do dalšího roku nechá.