Chovatelská výstava na Zemědělské škole

7. Říjen 2022

V pátek 7. října 2022 se děti z Koťat, Korálků, Sluníček a Kytiček vydaly do areálu Střední Zemědělské školky na výstavu. Na chovatelskou výstavu. U vstupu na děti čekala zemědělská technika, tedy traktory. Zelený a červený. Děti vyzkoušely, jak se v nich sedí, jak mají velký volant, kola…V klecích si děti prohlédly holubi, jak od Popelky. Králíky všech možných barev a drůbež. Kachny, husy, perličky, slepice a kohouty. Telátko a kozičky. V budově školy toho bylo k vidění také mnoho. Stoly byly plné ovoce a zeleniny, okrasných květin. Různých druhů vajíček, obilí…V učebnách si děti velmi zblízka prohlédly kostry hospodářských zvířat. Počasí na výstavu dětem vyšlo a nožkám nechaly odpočinout po obědě v postýlce.