Co se děje ve školce nyní…

15. Duben 2020

Třídy a chodby utichly a dětský smích, někdy i dětský pláč není slyšet v prostorách. Jen občas se ozývají hlasy dospělých v roušce…Paní učitelky, kuchařky a školnice usedly k šicím strojům, jehlám a nitím, tkalounům a šňůrkám, nůžkám a krejčovským metrům a pomáhaly se šitím ochranných roušek pro chrudimské Centrum sociálních služeb a pomoci, které ušité roušky přerozdělovalo dál všem potřebným. Ani zahrada nezůstala bez pomoci a přesto, že jen ve dvojicích probouzení zahrady začalo. Vyvýšené záhonky a kruhové bylinkové záhony jsou bez plevele, nový nátěr dostali skákací panáci a labyrinty na chodníčku ke vchodu…krmítka pro ptáčky jsou uklizená, větve a větvičky posbírané….Paní učitelky pro děti a rodiče chystají DOMÁCÍ ŠKOLKU se spoustou námětů a nápadů na různé činnosti a aktivity.

Přejeme Vám rodičů a dětem pohodu, a hlavně zdraví a věřte, že na shledání s Vámi se všechny už moc těšíme.