Cyklovýlet do Medlešic

22. Září 2020

V úterý 22. září 2020 odpoledne se před mateřskou školou začali sjíždět cyklisti. Malí i velcí. Mladší i starší, všichni s dobrou náladou. Sluníčko nám přálo, do zad nám hřálo a v 15,45 všichni cyklisti za doprovodu Městské policie vyjeli na cyklovýlet. Cílem byla zámecká zahrada v Medlešicích, kde přímo na zámku mají svou třídu naši Broučci. Cestu po cyklostezce všichni hravě zvládli a v zámecké zahradě na malé cyklisty čekaly různé pohybové aktivity. Nejprve si vyzvedli hrací kartu a už ji mohli zaplňovat obrázky dopravních značek. Každý z účastníků zanechal svoji blátivou stopu na velkém archu papíru. Někdo arch přejel na kole, někdo ho jen přešel…Kdo chtěl získat drobnou reflexní odměnu, musel splnit šest aktivit. Projet slalom na kole, přeskákat obruče a pneumatiky, svázaný jednou nohou s mamkou nebo taťkou projít vytyčený úsek, přejít dlouhou a velkou kládu, namalovat křídou obrázek s dopravní tematikou a trefit se papírovou koulí do otvoru v šaškovi. Věřte, nevěřte, malí cyklisti všechno zvládli a s rodiči si užili velmi pohodové odpoledne.