Den otevřených dveří MŠ Strojařů Chrudim i pobočky Medlešice

27. Únor 2023

Srdečně zveme všechny zájemce na Den otevřených dveří MŠ Strojařů Chrudim (v běžných třídách a logopedické třídě) a Den otevřených dveří v MŠ Medlešicích ve čtvrtek 13.4.2023 od 9:00 do 11:00 hod. Všechny zájemce čeká prohlídka MŠ, možnost zapojit se do činnosti na třídách, kde se prakticky setkáte s programem Začít spolu, ochutnávka svačinky a možnost osobní konzultace s učitelkou MŠ. V Chrudimi pak proběhne v 10:00 hod setkání s ředitelkou MŠ v tělocvičně, kde se zeptáte na vše, co potřebujete zjistit k vašemu rozhodnutí o umístění dítěte do školky. (pozvání na setkání s ředitelkou MŠ platí i pro zájemce o třídu v Medlešicích). Bližší informace naleznete na DOD MŠ Strojařů a DOD MŠ Strojařů Medlešice.

Informace o přijímacím řízení, kritéria pro přijetí do MŠ a všechny informace k zápisu naleznete na našich stránkách v sekci Pro rodiče – Přijímání dětí.

Těšíme se na Vás i Vaše děti.

www.msstrojaru.cz, info@msstrojaru.cz

tel.: 469 688 488, 731 681 897