Den otevřených dveří speciální třídy Motýlci

8. Únor 2022

Srdečně zveme rodiče nejen dětí s autismem a jiným neurovývojovým postižením na Den otevřených dveří speciální třídy „Motýlci“, který se koná v úterý 5. dubna 2022. Budete si moci prohlédnout naši třídu a budeme se snažit odpovědět na vaše případné otázky. Od 15. hodin vám krátce představíme naši práci formou promítnutých videí, uvidíte i výtvarná dílka dětí a jejich deníky. Chceme vám také představit naše bývalé žáčky, kteří v současné době zvládají výuku ve škole, studují na střední i vysoké škole.

Naše pozvání přijal Ing. Daniel Krsička s manželkou. Pan Krsička je uznávaným odborníkem ABA, který nám poskytuje odborné rady a spoustu materiálů. Oba jsou však především milující rodiče dvou dětí s autismem, kteří se navzdory nepříznivé diagnóze nevzdali. Jejich povídání a videa jsou dojemná, přináší všem ohromnou odvahu, odhodlání, lásku a naději.
Informace o akci naleznete také zde