Divadlo v MŠ – FERDA MRAVENEC

25. Únor 2020

V úterý 25. února 2020 za námi do mateřské školy přijelo divadlo. Vlastně celé mraveniště se spoustou mravenců. Broučci, berušky, taky hlemýžď. Hlavně přijel Ferda mravenec s broukem Pytlíkem. Pytlík hned začal vyprávět, co všechno Ferdu naučil, jak se Ferda v mraveništi narodil a jaká všechna dobrodružství spolu zažili. Ferdu chytil jeden kluk a dal si ho do krabičky od sirek, krabičku do kapsy a šel pryč. Ferdovi se podařilo z krabičky dostat ven, ale nevěděl, kde je. Tak trochu se ztratil. Na své cestě se setkal s nepříjemným panem hlemýžděm, našel skořápku z lískového oříšku, z které si vyrobil kočár. Kočár zapřáhl za hlemýždě a už jeli, to vám byla legrace. Ale každá legrace jednou skončí. Ferda se dostal až před soud…ale každá pohádka končí dobře. Dobro vítězí nad zlem a Ferda děkoval zelené kobylce za záchranu.