Divadlo ve školce

1. Březen 2023

Ve středu 1. března 2023 za námi do školky přijeli Pernštejni a přivezli s sebou pohádku. V říši skřítků, víl a obrů. Pohádka inspirovaná severskými zeměmi, které jsou plné trollů, elfů a víl. Sestřička s bratříčkem si v lese hráli na schovávanou, objevila se krásná paní, ke které bratříček nastoupil do kočáru…Vílí královna vlastně kluka unesla a skřítek, který všechno viděl, věděl, že s ním bude zle. Sestřička se rozhodla, že bratříčka zachrání, ale nebylo to jednoduché. Musela vyzrát nad obrem a vílí královně splnit tři nelehké úkoly. Strach mám, ale brášku vám tu nenechám. Přinesla srdce krále trollů Bumbáce. Porazila elfího nejlepšího běžce, který se jmenoval Vítr ve vlasech. Našla ztracený prsten v hlubokém lese. Ať je den, a nebo noc, nemáte už nad námi moc. Pohádka dopadla dobře a děti už vědí, že když je někdo hezký, neznamená, že je hodný. Druhým poučením bylo, že s nikým cizím nikam nechodíme. Zazvonil zvonec a pohádky byl konec.