Do školky bereme si bačkorky a už je tu první den, dneska si to užijem….

4. Září 2023

…a věřte, že si to všechny děti užily. V pondělí 4. září 2023 se otevřely dveře naší školky a v šatnách, třídách, na chodbách už byl slyšet dětský hlas, smích, ale i slabě slzičky. Ale nedivte se. Vždyť jdu poprvé od svojí maminky. Za všemi dveřmi bylo slyšet mluvení a vyprávění, zpívání a povídání. A jak to chodí ve školce? Hraní a spaní. Svačina i psaní, kreslení i běhání. Strojení i svlékání…Svačinku jsme ochutnaly, na zahradě dováděly. A co potom? Oběd, přeci, a už jenom sladké spaní. Svléknout tričko a na postýlce hladit bříško. Po spaní svačinka a už je tu maminka. Pěkný den je za námi, vrhneme se na mámy.

Všem dětem a jejich rodičům přejeme mnoho příjemných chvil a pohody v naší mateřské  škole.