Duhová pohádka v divadle

24. Květen 2017

Ve středu 24. května 2017 jsme se vydali do Divadla Karla Pippicha na Duhovou pohádku, kterou si připravili žáci Speciální školy v Chrudimi. Koupili jsme si vstupenky a usadili se do měkkých červených křesel. Po třetím zvonění se roztáhla divadelní opona a první Dešťová pohádka začala. Druhá Veselá pohádka byla opravdu veselá a vtipná. Barvy duhy se postupně našly a každá v sobě ukrývala básničku, písničku nebo taneček. Nakonec si duha kabátek rozepla a všechny barvy se na obloze rozzářily. Třetí pohádku O Hejkalovi nám zahráli žáci a děti ze Základní a mateřské školy z Lukavice. Hejkal svým  hejkáním a křikem strašil zvířátka v lese. Dokonce i pana krále, princeznu a lesní víly. Všichni se rozhodli hejkala vyléčit a poradili mu, aby začal zpívat. A představte si, že hejkal měl každou neděli v lese koncert. Zazvonil zvonec a pohádky byl konec. Radujte se ať jste doma nebo v lese.