HEROLAND – zábavní park pro děti

9. Červen 2022

Konec školního roku se blíží a my jsme si ho zpestřili výletem. Našim cílem byl Dětský zábavní park – HEROLAND, kam jsme se vydali ve čtvrtek 9. června 2022. Sluníčko nám přálo a z oblohy se na nás smálo. V batohách nechybělo pití ani jídlo. Řízky, toustíky, rohlíky a housky s paštikou, se sýrem, se salámem. Sušenky, Brumíci. Jablíčka, kedlubny, okurky, mrkev… A jak jinak nechyběly ani bonbony. Dětský zábavní park byl opravdu zábavný. Tolik atrakcí, že děti ani nevěděly kde začít. Malá i velká trampolína zvala k parádnímu skákání. Kolotoče a houpačky byly pořád obsazené. V hranolkovišti vznikaly stavby, i pan řidič autobusu jednu velkou postavil. Všechny didaktické labyrinty a hry vedly k zamyšlení. Velká dřevěná pirátská loď byla obsazena námořníky i piráty. Hrad byl plný králů, princů, královen, princezen a rytířů. Na lanovce se děti pevně držely, aby je nevyklopila. Piloti formule 1 si rozdávali závody na šlapokárách V archeologickém parku vykopávaly kostry dinosaurů. Během skotačení děti dodržovaly pitný režim, ukusovaly ze svých dobrůtek. Cestou zpátky do školky někoho v autobuse skolila únava. Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu…Bylo to fajn! A ve školce na pozdním obědě si děti pochutnaly. Špagety z talířů mizely rychle a v postýlkách si děti parádně odpočinuly.