Jaro, léto, podzim, zima ve školce nám bylo príma…

26. Červen 2020

…povídaly hodiny, že už budou prázdniny.
Školní rok 2019/2020, který byl poprvé zcela jiný, je na samém konci. Je pátek 26. června 2020 a brána, branka i dveře naší mateřské školky se zamykají. Hurá budou prázdniny! Celý rok jsme si hráli i vesele se smáli, tančili i cvičili, lepili i svačili, skákali i dováděli, do postýlky uléhali. Věřte, mnoho jsme se toho naučili, ale i procvičili. Ale 17. březen 2020 nám trochu překazil naše plány. Divadla, výlety, Mateřinka, výstavy, plavání, ale i jen naše obyčejné hraní…musely ustoupit koronavirové pandemii. Paní učitelky však na děti myslely a připravovaly DOMÁCÍ ŠKOLKU, která se setkala s příznivým ohlasem vás rodičů. Během posledního týdne jsme se rozloučili s našimi školáky, kteří po prázdninách zamíří už do 1. třídy.
Všem Vám přejeme pohodové a slunečné prázdniny, mnoho krásných výletů, relaxace a budoucím školákům úspěšným krok do 1. třídy.