K zápisu já musím jít, co tam asi budou chtít?

21. Březen 2017

Už pár písmen dobře znám, klidně jim i zazpívám. V úterý 21. března 2017 se vydali naši předškoláci na návštěvu. Kam? Do 1. třídy na Základní školu Dr. Peška. Děti se rozdělily na dvě skupiny a po zvonění se posadily do školní třídy. Jejich oči nevěděly, kam se dříve podívat. Na paní učitelku a školáky, na písmena a číslice, na obrázky a výkresy, na tabuli a pomůcky. Lákadel a podnětů bylo mnoho. Poslouchaly, jak už školáci umí číst, počítat a taky psát. I naši předškoláci si pár úkolů procvičili.  Používat interaktivní tabuli, podepsat se křídou na tabuli, počítat a rozeznávat číslice…Zvonění na konci hodiny jim oznámilo, že je přestávka. Naše děti si ještě vyzkoušely, jak se cvičí a běhá ve velké tělocvičně.