Korálky na výletě

6. Listopad 2017

V pondělí 6. listopadu 2017 vyjely děti z Korálků mikrobusem na výlet. Neodradilo je zamračené počasí a jejich cílem byla nedaleká Rabštejnská Lhota. Své nohy si děti protáhly cestou kolem rybníka k Hájence a jejich procházka končila v mateřské škole, kam se vydaly za novými kamarády. Ti se na děti těšili a s radostí je přivítali. Naše děti se svlékly a vše si důkladně prohlédly a prozkoumaly. Šatny, třídy, tělocvičnu i vyzdobené chodby. Při společných hrách a aktivitách mezi dětmi vznikala nová přátelství. Čekalo je i příjemné pohoštění. Když nastal čas návratu, dětem se vůbec nechtělo. Pan řidič byl hodný a chvíli na ně počkal. Korálkové děti se už těší, až noví kamarádi přijedou do naší mateřské školy a nová dětská přátelství se budou už jen prohlubovat.