Levá ruka, pravá ruka, do dlaně si prstík ťuká

11. Únor 2022

Děti na třídě Korálků si celý týden užily přítomnosti dětí z Koťátkové třídy. Vzájemně se poznávaly, hrály na hudební nástroje, svačily a obědvaly, na lehátkách odpočívaly. Při pobytu venku společně hrály pohybové hry, kreslily a malovaly. Děti se věnovaly lidské postavě, prohlížely si, jak vypadá lidská kostra, hrály si na lékaře. Rozvíjely svoje smysly. Trénovaly rovnováhu na barevných čarách, prováděly dechová cvičení. Společně si užívaly aktuální atmosféru Zimních olympijských her v Pekingu. Sportovcům je hej, dřepy udělej. Povídaly si o sportovním chování, dodržování pravidel fair play. Vyzkoušely si lyžařskou helmu a opravdový snowboard, stání na stupni vítězů a mít na krku pravou medaili.