Listopad ve školce

30. Listopad 2020

Listopad, listopad lísteček mi na dlaň spad…Listopad ve školce ulétl, jako podzimní vítr. Nejen příroda se chystala na zimu, ale i děti se svými činnostmi, hrami a aktivitami. I když spoustu věcí v současné době nemůžeme dělat, ve školce je pořád veselo a živou. Hráli jsme si a uklízeli. Zpívali a malovali. Svačili a trochu někdy i zlobili. Jablíčka jsme strouhali na jablečný štrůdl. Hráli jsme pohádku O veliké řepě. Starali se o africké šneky. Dlabali jsme dýně. Zvířátkům jsme stavěli domečky na zimní spánek. Snažili se pouštět draka. Cvičili jsme v tělocvičně. Zvířátkům jsme nachystali dobrůtky přímo do lesa. Slavili jsme svátky a narozeniny. Koťata mají ve třídě nové skříně. Venku nejen na zahradě jsme si hráli s listím. Pozorovali ptáčky a veverku Čiperku, která za námi chodí na zahradu. Někdy jsme i trochu zmokli, ale to vlastně k listopadu nějak patří. A protože první adventní neděli máme za sebou, chystáme se na příchod Mikuláše se svou družinou.