Mám ráda svoji maminku…

11. Květen 2023

…má náruč jako peřinku. Všechny maminky byly srdečně pozvány na tvořivé dílničky ve čtvrtek 11. května 2023 do naší mateřské školy. Na všech třídách se malovalo, kreslilo, šilo, lepilo, stříhalo, vyměřovalo, ….a výsledek? Panáčci a panenky, které si děti spolu se svými maminkami vyrobily. Ve školce bylo veselo a příjemně. Ale to nebylo všechno. Naši malí zpěváčci z pěveckého sboru Tralaláček si nachystaly nejen pro maminky slavnostní koncert. V 15,30 hodin už bylo celé prostranství před školkou plné maminek, tatínků, babiček i dědečků…Dneska máme Tralaláček budem zpívat, jako ptáček. Tleskat, pleskat, bubnovat, společně se radovat. Přirozený dětský zpěv a veselé písničky už jen vytvářely úsměv na všech přítomných tvářích. A co nakonec? Vypouštění vylíhnutých motýlů Babočky bodlákové, z motýlích zahrádek, ve kterých děti sledovaly a pozorovaly chov živých motýlů od malinkých housek, přes kukly a jejich líhnutí.