Minicirkusové vystoupení se zvířátky

12. Září 2023

V úterý 12. září 2023 za námi do školky přijel rodinný cirkus Paldus. Ahoj kamarádi a kamarádky! Vítala nás paní Marie a pan Zdeněk, z kterého se hned stal kouzelník. Čaroval s kouzelnou hůlkou, s barevnými zajíčky Cibulkou a Mrkvičkou. Předvedli se nám cvičení pejsci Rony a Honzík, kteří přeskakovali překážky, balancovali na míči a proskakovali obručí. Následovalo dětské kouzlení. Kouzelná hůlka v rukou dětí vyčarovala bankovky, mince, šátky…Z dětského publika se upřímně ozvalo: Tedík vyčaroval prachy! Klaun nás rozveseloval balancem s lahví na tyči a děti se smíchem říkaly: Ty si z nás děláš srandu. A měly pravdu. Legrace jsme si opravdu všichni užili. Poník Buráček uměl počítat. Lama Alíček se nechala hladit a ještě jsme se dozvěděli spousta zajímavých informací o opičce Žofce, tedy paviánu pláštikovém, kterého si odvážné děti mohly pohladit. A odvážlivců bylo mnoho. Nakonec si děti ještě užily ve skákacím hradu a už se těšily na oběd.