My Tři Králové jdeme k vám….

6. Leden 2022

…štěstí zdraví, vinšujeme Vám…V pondělí 3. ledna 2022 jsme se po vánočních prázdninách plných klidu a pohody vrátili do školky. Na všech třídách si děti vyprávěly o prožitých Vánocích, o dárcích…A jak vlastně Vánoce končí? Všechny děti už vědí, že příchodem Tří Králů, tedy příchodem Kašpara, Melichara a Baltazara do Betlému, kde se poklonili narozenému Ježíškovi. Děti se celý týden králům věnovaly. Kreslily je i lepily. Zdobily jim královské koruny třpytivými kamínky či knoflíky. Vyhledávaly písmena K, M, B. Zkoušely je psát, tiskat, sestavovaly jména. Královskou korunu dokonce vyřezávaly ze dřeva. Ve čtvrtek 6. ledna 2022 Tři Králové doputovali až k nám do mateřské školy. Štěstí a zdraví popřáli na všech třídách, školnicím i kuchařkám.

Nechť Bůh žehná vašemu domu. K + M + B 2022