Naše školka kouzelná je….

1. Září 2020

….každý si tu moc rád hraje. Dovádíme, lumpačíme, nikdy se však nemračíme. Máme se tu všichni rádi a jsme všichni kamarádi. Je úterý 1. září 2020 a pro nás i pro vás rodiče a vaše děti začíná nový školní rok. Prázdninám jsme už jen zamávali a o vzpomínky z nich se s námi vaše děti podělily. Branka školky se ráno otevřela a už byly slyšet dětské hlásky. Dětské hlásky v šatně, dětské hlásky na chodbě a samozřejmě dětské hlásky ve třídách. Někdo měl úsměv na tváři, někdo kráčel se strachem, co na mě asi čeká. Někdo měl slzičky na krajíčku, někdo měl slzičky i na tváři. Nedivte se, vždyť jdu poprvé od mámy. Za chvíli bylo už jen slyšet zpívání, mluvení, vyprávění….A jak to chodí ve školce? Hraní a uklízení, mytí a pořádná svačina, učení a kreslení, stříhání a lepení. Dnes nám pobyt venku na zahradě pokazily dešťové kapky, ale věřme, že zítra bude lépe. K obědu rýžová polévka, bramborový salát a kuřecí řízek. No, prostě dobrota. Umýt pusy, svléknout tričko a na postýlce hladit bříško. Pohádku před spaním, svačinka a už je tu maminka.

Všem Vám přejeme pohodový školní rok a mnoho slunečných dnů.