Návštěva u nás v mateřské škole

8. Únor 2017

Ve středu 8. února 2017 byl pro nás ve školce běžný den, ale pro pedagogy z Kolínska a Nymburska, den plný nápadů a příjemné návštěvy. V rámci projektu VZDĚLÁVÁNÍ SPOLEČNĚ – MAP – MÍSTNÍ AKČNÍ PLÁN VZDĚLÁVÁNÍ NA KOLÍNSKU A NYMBURSKU, nás navštívila skupina učitelek mateřských škol. Na jednotlivé třídy se rozdělily a se zájmem pozorovaly práci dětí a učitelek. Jejich tváře zářily úsměvem a spouště fotoaparátů neustále cvakaly. Některé děti cvičily na overbalech, jiné pozvaly návštěvu do salónu na zeleninové a ovocné pleťové masky, některé děti si samy nachystaly ovocný salát, některé předvedly, co všechno vědí o našem těle. A věřte, že to nebylo všechno. Tralaláček se s návštěvou rozloučil veselou písní: Brr brr to je zima, brr brr to je mráz. Pojď Honzíku, pojď Aničko, pojď mezi nás. Pedagogové děti moc chválili a spokojeně odjížděli domů.