PODĚKOVÁNÍ ZE TŘÍDY MOTÝLKŮ

25. Duben 2022

Vážení rodiče,
rády bychom Vám poděkovaly za finanční dary, které přispěly k zakoupení krásné Polikarpové stavebnice pro naše děti. Stavebnici tvoří sada dřevěných, na dotek velmi příjemných, dutých geometrických tvarů, které lze vzájemně spojovat pomocí tyčí a kolíků o různé délce. Spojením dílů vznikají pevné stabilní konstrukce – hrady, vozíky, opičí dráhy, pirátské lodě a brány. Stavebnice nám umožňuje u dětí rozvíjet manipulační dovednosti, představivost, ale především sociální dovednosti. Děti se přirozeně učí spolupracovat a radovat se z výsledků své společné práce a následující hry.
Pro nás učitelky je hezké pozorovat radost dětí ze hry, jejich zlepšující se manipulační dovednosti a vznikající přátelství.
Jak si děti užívají stavebnici naleznete na fotkách zde