Pojedeme na kole, přes louky a přes pole aneb Cyklovýlet do Medlešic

21. Září 2023

Ve čtvrtek 21. září 2023 okolo 15,30 hodiny se začali před mateřskou školku sjíždět malí i velcí cyklisti. Když se jich sjel už skoro malý peloton, za asistence příslušníků Městské policie Chrudim se všichni vydali směrem na cyklostezku do Medlešic. Policie jim zajistila bezpečný přejezd všech hlavních silnic. Cílem výletu byl zámecký park v Medlešicích, kde mají přímo na zámku svoji třídu Broučci. Po příjezdu všechny děti dostaly svoji dopravní kartičku se jménem a už sbíraly obrázky dopravních prostředků za splněný úkol. Přejít velkou a dlouhou kládu stromu, prolézt obrovskou pavučinou, trefit se šaškovi přímo do otevřené pusy, proběhnout slalomem,…… a to zdaleka nebylo vše. Za splněné aktivity si malí cyklisti vybrali malou odměnu. Velkou odměnou však bylo příjemně strávené odpoledne se svými rodiči.