Prázdniny MŠ Strojařů

30. Červen 2023

Vážení rodiče,
tímto bych Vám i dětem ráda popřála sluníčkové prázdniny plné pohody, zábavy i odpočinku. Děkuji za veškerou spolupráci ve školním roce 2022/2023 a těším se na další v následujícím školním roce 2023/2024. V září se budeme těšit na nové i stávající dětičky a samozřejmě i na Vás. Našim školáčkům ještě jednou přejeme klidný a příjemný vstup do základní školy.
S některými z Vás se uvidíme v červenci, kdy má naše MŠ prázdninový provoz. K němu tímto podávám několik informací:
Vzhledem k plánovaným stavebním úpravám v době prázdnin budou šatny dětí a některé prostory školy uzavřeny.
Jako šatnu můžete využít třídu Sluníčka, která bude těmto potřebám přizpůsobena. Dále se bude ke vstupu do budovy používat výlučně boční (jižní) vchod (bude označeno). Prázdninový provoz bude ve všední dny od 6.30 hod-16.00 hod. Děti z MŠ Strojařů je nutné nadále omlouvat prostřednictvím aplikace Naše MŠ, děti z MŠ Sv. Čecha se mohou omlouvat prostřednictvím SMS na tel čísle: 731 681 879.

Děkujeme za krásné květiny i dárky. Moc si Vaší přízně vážíme!