Přijel cirkus na náměstí, to se jen tak nepoštěstí….

9. Únor 2017

Ve čtvrtek 9. února 2017 jsme se všichni moc těšili do mateřské školy. V 9 hodin za námi přijel MINICIRKUS. Pan Zdenek se svoji manželkou, kouzly, triky a samozřejmě zvířátky. Na začátku byla hned zahřívací salva smíchu, když Zdenek žongloval s míčky, kužely a kroužky. Pejskové předvedli, jak umějí přeskakovat překážky, proskakovat obručí nebo chodit na míči či válci. Při kouzlení mu pomohl Péťa ze Sluníček a Natálka ze Srdíček. Za svoje kouzelnické číslo si vysloužili balónková zvířátka. Při jednom kouzelnickém triku se v kouzelnické skříňce objevila nádherná bílá fretka jménem Fifinka. Ta se nechala od všech odvážných dětí pohladit. Vyvrcholením celého přestavení byl Mýval severní neboli lidově řečeno Medvídek mýval. Dozvěděli jsme se několik zajímavých informací. Jak se každé ráno myje, jak si myje všechno, co chce sníst. Viděli jsme, že má krásnou hustou šedou srst s černou obličejovou maskou a tmavě pruhovaným ocasem. Kdo z dětí chtěl, mohl si medvídka bez strachu pohladit. Dopoledne bylo plné smíchu a celá školka se chvílemi otřásala v základech.