Přijela k nám paní zima ve sněhovém kočáře…

2. Únor 2023

Děti na třídě Sluníček na přelomu měsíců leden a únor využily, že se ráno probudily do zimy. To vám bylo radosti, konečně si na zimu nemusely jen hrát, ale mohly si ji pořádně užít. A věřte, že si ji užily ve třídě, ale i venku. Děti malovaly, jak jim sněhové vločky padají do dlaní a zimní krajinu. Zdobily čepice bambulkami a v dílně na ně přiťukávaly dřevěné ozdoby. Prováděly pokusy s ledem. V centru aktivit „domácnost“ se učily věšet mokré oblečení na sušák. Házely papírovými sněhovými koulemi. Počítaly vločky a sněhulákům knoflíky. Stavěly zimní království, zpívaly písničky se zimní tématikou. Cvičily s overbaly, vlastně se sněhovými koulemi a trénovaly rovnováhu, balanci a házely do dálky. A věřte, že aktivit bylo mnohem víc.