Prosinec ve školce

31. Prosinec 2020

Poslední měsíc kalendářního roku nás provázel celým adventním časem, který jsme si ve školce snažili užít. I když spousta aktivit a činností jsme vzhledem k situaci nemohli dělat, vánoční tradice a obyčeje nás neminuly. Vánoční stromeček na společné chodbě vždy vítal svými světýlky. Všechny třídy byly vánočně nazdobené. Nechyběl stromeček s ozdobami, betlémy, zápichy…Děti pekly perníčky, vánočku, vyráběly dárečky a přáníčka, četly a povídaly si vánoční příběh o narození Ježíška, zpívaly vánoční koledy, recitovaly vánoční říkadla, pouštěly ořechové skořápky, rozkrajovaly jablíčko, kde se vždy objevila hvězdička, psaly dopis Ježíškovi….Trochu radosti děti udělaly svým společným zpíváním u Domu s pečovatelskou službou pro naše kamarády babičky a dědečky. Největší očekávání, ale bylo, zda do naší školky zavítá Ježíšek. A co myslíte? Přišel? Přišel. Na všech třídách se děti těšily, dárečky a dárky rozbalovaly, hned si s nimi hrály. A věřte dárků bylo opravdu mnoho.

Milí rodiče přejeme Vám zdraví na každém roku a pohodu do nového roku 2021.