Show se zvířátky

15. Září 2022

Ve čtvrtek 15. září 2022 za námi do školky přijeli Pepa a Maruška. Nepřijeli sami, ale se zvířátky, kouzly, velkou srandou a legrací. Z Pepy byl hned kouzelník, který prý nepodvádí, ale švindluje. Předvedl kouzla s kouzelnickou hůlkou, s dvěma králíky Mrkvičkou a Cibulkou. Pejsci Honzík a Rojíček přeskakovali překážky, balancovali na velkém míči. Do kouzlení se zapojily i naše děti. Oliver, Anička, Marek, Vláďa a Emilka kouzlily a kouzlily. Věřte, nevěřte vyčarovaly peníze, mince, budíky, barevné šátky. V manéži se objevil poník Buráček, který dokázal počítat. Svými kopýtky nám spočítal, kolik mu je let, jak dlouho chodil do školy. Pak mu děti samy dávaly příklady. Burák vše spočítal dobře. Dětem se představila i koza Bambula, druhý poník a opice Žofinka, tedy pavián pláštíkový. Už víme, že  Žofce je už 20 let, má ráda ovoce a zeleninu, vařené maso, rýži a brambory. Na konec všechna zvířátka čekala na pohlazení od dětí. A věřte, odvážlivců bylo mnoho.