Sluníčka v zámeckém parku

17. Říjen 2017

V úterý 17. října 2017 děti ze Sluníček využily krásného slunečného počasí a vydaly se na malý výlet. V Chrudimi na vlakové zastávce počkaly na osobní vlak směr Pardubice. Modrý Regio Shark zastavil a děti nastoupily. U pana průvodčího si koupily jízdenku a vlak s nimi uháněl. Jejich cílem byly Medlešice. Pan výpravčí byl moc hodný a našim výletníkům všechno ukázal a půjčil. Jak mě sluší červená čepice? Na jakou barvu může vlak jet? Děti se rozloučily a vydaly se dál za našimi kamarády Broučky, kteří mají školku přímo na zámku. Ve školce se nasvačily a šly se podívat do zámeckého parku na Stromového dědečka, který se už brzy bude ukládat k zimnímu spánku. Cestu zpátky do Chrudimi děti zvládly „pěškobusem“ po cyklostezce. Sluníčko jim přálo a na nudlích s mákem si ve školce opravdově pochutnaly.