Srdíčková olympiáda

19. Červen 2017

V pondělí 19. června 2017 dopoledne se Srdíčkové děti staly zdatnými sportovci. Na zelené louce vyrostla základna olympijských sportovišť a olympiáda mohla začít. Každý sportovec dostal záznamovou kartičku se svým jménem, na kterou musel posbírat devět razítek. Jednotlivá stanoviště nebyla až tak lehká. Sportovci museli vynaložit úsilí, aby všechna razítka získali. Pingpongový míček nesměl spadnout ze lžíce. Plyšák musel skončit vhozený v koši. Udržet balanc při skákání v pytli. Běhat ve dvojicích se svázanýma nohama k sobě. Převézt v kolečku velký náklad. Přejít přes kládu a zvládnout opičí dráhu. Jak myslíte, že dopadlo přetahování s lanem mezi dospělými a dětmi? Vítězství bylo dětí. Na stupních vítězů stály všechny děti a s radostí si odnášely perníkovou medaili, na které si některé hned pochutnaly a samozřejmě diplom, panáčka a úplně nakonec si pochutnaly na muffinech nazdobených do obličejů. Dík patří maminkám Radka, Denise a Františka, které si sportovní dopoledne pro Srdíčka připravily.