Srdíčkové putování za jarem

29. Březen 2017

Na středu 29. března 2017 se děti ze Srdíček těšily. Namasírovaly si svoje nožky, obuly pevné boty a vydaly se za jarem. Maminky Radečka, Františka a Deniska si pro všechny děti připravily báječné dopoledne. Jak děti vyšly z budovy mateřské školy, na chodníku už na ně čekala namalovaná červená šipka, která jim ukazovala směr, kterým se vydat na cestu. Během putování děti hledaly nejen šipky, ale hlavně úkoly, které musely plnit. Poznávaly první jarní rozkvetlé kytičky, zpívaly písničky o sluníčku a jaru nebo chodily jako káčátka. Jejich šipkovaná končila po sedmi splněných úkolech na Ploché dráze, která však ještě ukrývala poklad. A co myslíte? Našly ho? Srdíčkové děti vše vypátraly a na doma upečených sušenkách si s chutí pochutnaly. Přeci jen putování za sluníčkem a jarem prověřilo jejich sílu a výdrž.