Štědrý večer nastal…

22. Prosinec 2022

…koledu přichystal. Na vánoční advent se chystaly i všechny děti na všech třídách. Děti zdobily stromečky. Kreslily a malovaly. Stříhaly a lepily. Poslouchaly vánoční příběh o narození Ježíška. Připomněly si lidové zvyky a obyčeje. Pouštěly lodičky, rozkrajovaly jablíčka, kde se vždycky objevila hvězdička. Pekly a zdobily perníčky. Vytvářely vrkoče a dárky pro rodiče. Zpívaly koledy a vánoční písničky, psaly Ježíškovi dopisy, které mu poslaly, na chrudimském náměstí si prohlédly vyřezávaný dřevěný betlém a obdivovaly vánoční strom…Pro rodiče přichystaly vánoční slavnosti. A co následovalo nakonec? No, přeci dárky pod stromečkem! A věřte. Byly tam.

Všem dětem, rodičům i prarodičům přejeme krásné a pohodové vánoční svátky. Do nového roku 2023 štěstí, zdraví a pořád úsměv na tváři.