Stromečku vstávej, ovoce dávej…

20. Prosinec 2017

…umyj se, ustroj se, JE ŠTĚDRÝ DEN. Adventní čas v naší mateřské škole byl plný krásných a příjemných, voňavých a pohodových aktivit a činností. Vše začalo zpíváním Tralaláčku na rozsvěcení vánočního stromu na chrudimském náměstí. Nemůžeme ani opomenout příchod svatého Mikuláše se svou družinou andělů a hlavně čertů. Slavnostní výzdoba na všech třídách a svítící vánoční stromeček na chodbě. Děti si na všech třídách připravily pro rodiče a prarodiče slavnosti. Zpívalo se, vyprávělo se, pouštěly se ořechové lodičky, peklo se, zdobilo se a vyrábělo se. Radost byla i z nových hraček, které našly děti pod stromečkem na každé třídě.

Štědrý večer nastal a my Vám přejeme radostné a pohodové prožití vánočních svátků a v novém roce 2018 štěstí, zdraví a samou radost z vašich dětí.