Tongo plné dětí

3. Březen 2017

Pátek 3. března 2017 jsme si parádně užili. Ráno v 8 hodin dva autobusy plné nedočkavých dětí jely na polodenní výlet do Rodinného zábavního parku Tongo V Hradci Králové. Dopoledne plné nezapomenutelné zábavy, pohybu a překonávání rozmanitých překážek, při kterých mnoha dětem stouplo jejich sebevědomí, že vše zdolaly, překonaly a dokázaly. Každá atrakce představovala jiný ostrov či mořský svět a během jednoho dopoledne děti uskutečnily dobrodružnou cestu rozbouřeným  oceánem. Na ostrově Tonka si děti podávaly ruku s chobotnicí a v bublinkovém bazénu na vzdušné fontáně pozorovaly létající barevné míčky. Ostrov Jump byl plný skákajících ryb a delfínů, kteří  zkoušeli vyskočit co nejvýše. Námořníky prověřilo velké vlnobití, při kterém se museli udržet na své lodi. Rybka Nemo bez ustání polykala naše děti, až z ní byla velmi rozměrná velryba. Vyšplhat na vulkán Krakatoa mohl jen ten, kdo měl odvahu a mnoho sil. Nebyl to snadný úkol a ještě to nebezpečí, že by sopka mohla začít chrlit lávu. Největším lákadlem byl úkryt pro opravdové piráty. Labyrint plný dobrodružství, překážek, dělových bitev a po najití pokladu hurá dolů dlouhým vodopádem nebo tobogánem. Zpáteční cesta leckteré dobrodruhy uspala, ale voňavý oběd ve školce je zase probudil. Přejeme všem krásné pohodové jarní prázdniny.