Tralaláček přál k svátku

10. Květen 2017

Ve středu 10. května 2017 se děti z Tralaláčku vydaly až do Lůžkového a sociálního centra pro seniory za pivovarem. Ve společenské místnosti na ně už čekalo přes padesát babiček, a dokonce i několik dědečků. V neděli mají všechny maminky svátek, a tak jim Tralaláček přišel písničkou zpříjemnit slunečné dopoledne. Po písničkách a hádankách, které senioři uhádli, jim děti popřály krásné slunečné dny a věnovaly jim přáníčko. Cestu tam děti šetřily nožky a svezly se místní dopravou, ale cestu zpátky zvládly pěšky. Ve čtvrtek 11. května 2017 Tralaláček zpíval i u našich sousedů v pečovatelském domě. Ti se už moc těšili a pro děti si připravili sladké i zdravé mlsání.  Veselé písničky vytvářely úsměvy a děti potěšil potlesk.