OTEVŘENÍ MŠ 12. 4.

28. Únor 2021

Mateřská škola Strojařů BUDE OD 12. 4. 2021 otevřena pro docházku dětí s povinným předškolním vzděláváním a mladší děti rodičů vybraných profesí, které jsou rozšířeny o pedagogy, sociální pracovníky apod. Příslušnost k vybraným profesím zákonný zástupce doloží škole potvrzením zaměstnavatele. Seznam vybraných profesí naleznete ZDE. Děti se budou povinně 2 x týdně testovat antigenními testy. Informace k testování dětí naleznete v dokumentu: Důležité informace k testování dětí. Podrobné informace a pravidla k nástupu dětí od 12.4.2021 naleznete: Pravidla provoz rodiče od 12. 4. 2021 

Mateřská škola od 12. 4. nebude poskytovat povinné distanční vzdělávání. Na webových stránkách najdou rodiče v záložce – Pro rodiče – Domácí školka – občasné nápady na dobrovolné aktivity s dětmi.

Informace o ošetřovném najdete zde: aktuální informace k ošetřovnému. Škola již žádné potvrzení nevystavuje.

Těšíme se na pondělí a že se brzy uvidíme i ve větším počtu!