Vánoční jarmark Bohemia

30. Listopad 2023

Ve čtvrtek 30. listopadu 2023 se vydali všichni předškoláci do ZŠ Bohemia na tradiční vánoční jarmark, který škola pravidelně pořádá již několik let. Do ráno trochu nasněžilo a sníh nám připomněl pomalu začínající advent. Co předškoláky na zahradě školy čekalo? Tvořivé dílničky plné vánočních výrobků, které si děti s nadšením vyráběly. Zpátky do mateřské školy si odnášely anděla na špejli, anděla z kelímku, vánoční přáníčko, perníkového kluka, šiškového skřítka, čelenku, zátkového sněhuláčka…Na posilněnou ještě děti dostaly vánoční palačinku, která všem moc chutnala a zapily ji teplým dětským punčem. Dopoledne si předškoláci užili a cestou zpátky se už těšili na svíčkovou, kterou pro ně uvařili paní kuchařky s panem kuchařem.