Vánoční jarmark ZŠ Bohemia

12. Prosinec 2017

V úterý 12. prosince 2017 se vydalo několik předškoláků ze Sluníček a Kytiček na školní zahradu Základní školy Bohemie, kde probíhal tvořivý vánoční jarmark. Dopoledne bylo opravdu tvořivé, a proto děti na všechny vyrobené dárečky dostaly ozdobené plátěné taštičky, které si poznaly podle andělíčka s jejich jménem. A věřte, že práce měly děti dost. Šikovné ruce dětí a studentek vyráběly svícínky a sněžítka. Ze sklenic vznikali usměvaví sněhuláci. Zkoušely si ozdobit perníček, který také hned ochutnaly.  Lepily vánoční přáníčka. Ozdobením borovicové šišky měly děti malé roztomilé vánoční stromečky. Po práci bylo nutné se posilnit. Dvě slečny kuchařky potěšily děti výbornými sladkými palačinkami a teplým čajem na zahřátí. Ještě, než se předškoláci vydali zpátky do naší mateřské školy, vyzkoušeli průlezky na zdejší zahradě.