Vůně vánočního čaje

21. Prosinec 2017

Ve čtvrtek 21. prosince 2017 si děti na Sluníčkách připravily a uvařily výborný vánoční čaj. Nejprve nakrájely jablíčka, přidaly rozinky, koření, a hlavně nalily vodu do hrnce. Vše daly vařit a než se jim čaj uvařil a rozvoněl po třídě, rozbalovaly a prohlížely si nové hračky, hry a pomůcky, které dostaly od Ježíška. Se všemi hračkami a stavebnicemi si s chutí hned začaly hrát. Prohlédly si nové knihy. Nejlepší, ale bylo cvičení na balančních pomůckách Bobles, které budou využívat všechny děti naší mateřské školy.  Dvě balanční pomůcky a hrací prvky na společné chodbě, vkládačka a bludiště, byly zakoupeny za dobrovolné příspěvky návštěvníků na 50leté oslavě naší mateřské školy v červnu 2017.