Výlet za zábavou

24. Říjen 2023

V úterý 24. října 2023 jsme třemi autobusy vyjeli vstříc dobrodružství. Našim cílem byl zábavní park TOBOGA Tongo v Hradci Králové. Dnes děti vstávaly s radostí a do mateřské školy se těšily. A není se, co divit. Návštěva Tonga byla, jak plavba oceánem zábavy. Nejprve se všechny děti, vlastně námořníci, piráti, plavčíci a kapitáni, posilnily a napily. S dostatečnou silou se námořníci vydali na ostrovy a do mořského světa. Cestou potkávali kamarády z ostatních tříd, překonávali překážky a zjišťovali, že vše zvládnou. Na své dobrodružné cestě navštívili ostrov Tonka a Jump, Magický ostrov s vysokou věží a Přátelské ostrovy. Překonali vlnobití a vulkán Krakatoa. Nezalekli se ani obrovské rybky Nemo, která s pravidelností pojídala vše, co v moři nalovila. A piráti? Věřte, ti měli úžasný úkryt plný různých skrýší, skluzavek, překážek, průlezek….Za jedno dopoledne jsme uskutečnili dobrodružnou cestu oceánem a věřte, že odpočinek v autobuse na zpáteční cestě byl fajn.