Září klepe na dveře, školka se zas otevře, přijde do ní mnoho dětí…

1. Září 2022

…bude jich tu jako smetí. Stanou se z nich kamarádi, co se mají spolu rádi. Ve čtvrtek 1. září 2022 začal nový školní rok a s ním se do školky vrátil dětský ruch. Od rána do školky přicházeli noví kluci i nové holky, ale i ti kteří si jen užívali letní prázdniny. Loučení s maminkou nebo s tatínkem a už jen třída plná kamarádů a hraček. Hračky a stavebnice si děti hned vyzkoušely a spoustu pěkných věcí z nich postavily. Kreslily a stříhaly, obrázky si lepily. Zpívaly a vyprávěly, dokonce i narozeniny slavily. A co svačinka? Vánočka a kakao. Mňam všem chutnalo. A co venku na zahradě? Písek a lopatky, bábovky i houpačky. Objevily se i slzičky. Poprvé od mámy a táty, tak se nedivte. Ale bramborové knedlíky k obědu vše zlepšily. Na někoho čekala postýlka, někdo šel domů po obědě. První den rychle utekl a my Vám všem, dětem i rodičům přejeme pohodové dny.