Září už je pryč aneb život v naší školce

30. Září 2020

Čtyři listy v kalendáři a měsíc září už je pryč. Přestože nám některé akce, aktivity a činnosti přerušil covid-19, školka si žila svým dětským životem. Hráli jsme si, smáli jsme se, slavili jsme narozeniny a svátky. Zpívali jsme, stříhali jsme i lepili, malovali i v tělocvičně cvičili, svačili, a hlavně venku pobyli.  Na školní zahradě jsme sbírali kaštany a stavěli jsme z nich obrázky. Pouštěli jsme draka a ten vám létal pěkně vysoko. Na všech třídách našli domov afričtí šneci, které děti pozorují a starají se o ně. Do truhlíků na okna jsme zasadili krásné barevné vřesy pro potěšení a okrasu. U dřevěného domečku vznikla pěkná venkovní kuchyňka a na zpevněné ploše parádní sezení a dřevíčkový koutek. A co nové děti a malá Koťata? Věřte, zvykají si.