Život mateřské školy o prázdninách

1. Září 2017

Celé letní prázdniny se v naší mateřské škole bouralo, sekalo, měřilo, vrtalo, zdilo, kopalo, natíralo, nahazovalo…. Věřte, nebylo toho zrovna málo. Proběhla rekonstrukce vodovodního řádu ve spojovací chodbě. Viditelná rekonstrukce je zejména v 1. patře, kde úplně zbrusu nový kabát dostala přípravná kuchyňka na výdej obědů pro třídu Srdíček a Kytiček. Na Srdíčkách po stavebních úpravách mají děti nový výtvarný ateliér.  Paní učitelky získaly nový výtvarný kabinet. Na třídách Srdíček, Kytiček a Sluníček přibyla umyvadla. Všechny dřevěné akátové prvky na školní zahradě mají nový nátěr. Zároveň se podařilo vyměnit starý Lapol na kanalizaci z kuchyně, tedy odlučovač tuků a došlo k úpravě plotu okolo něj. Důkladnou přípravou prošli i všichni zaměstnanci mateřské školy. Při školení BOZP si například vyzkoušeli, použít hasící přístroj. Všechny změny naší školce prospěly a těšíme se na nový školní rok 2017/2018.