ZMĚNA V OMLOUVÁNÍ STRAVY OD 1.9. 2022

27. Červen 2022

Nově mohou rodiče využívat aplikaci Naše MŠ pro omlouvání celodenní stravy svých dětí. Prostřednictvím této aplikace vytvoříte a odešlete omluvenku během pár vteřin. Pouze vyplníte datum a napíšete důvod nepřítomnosti. Poté kliknete na tlačítko OMLUVIT a omluvenka se okamžitě objeví v účtu MŠ. Prostřednictvím omluvenky přes aplikaci máte jako rodič přehled a jistotu, že mateřská škola omluvenku vždy obdrží. Mateřská škola Vám vygeneruje přístupové údaje (PŘIHLAŠOVACÍ JMÉNO A HESLO) k přihlášení v aplikaci NAŠE MŠ. Aplikaci jednoduše stáhnete do svého mobilního telefonu v prostředí Google play nebo App Store a přihlásíte se. Pokud máte v MŠ více jak jedno dítě, můžete spravovat záležitosti sourozenců z jednoho účtu. (Sloučit účty v nastavení aplikace). Pro případnou obnovu hesla stačí navštívit www.nasems.cz a dále postupovat dle popisu na webu.

  • odhlášení dítěte ze stravy musí být provedeno nejdéle ten den do 7,30 hodin prostřednictvím aplikace NAŠE MŠ

OMLOUVÁNÍ DĚTÍ PROSTŘEDNICTVÍM TELEFONU ČI EMAILU NENÍ MOŽNÉ!!

Když jde dítě po O – pokud potřebujete odhlásit odpolední svačinu a dítě vyzvednout z MŠ po obědě, tuto skutečnost nahlaste osobně paní učitelce na třídě den předem nebo ten den do 8hod.