Cyklovýlet pro rodiče s dětmi

20. Září 2018

Ve čtvrtek 20. září 2018 jsme si užili parádní slunečné a sportovní odpoledne. V 15, 30 hodin se před naší školkou začali sjíždět cyklisti. Malí i velcí. Starší i mladší. S helmou i bez helmy. Ale všichni s úsměvem a dobrou náladou. Šlápli jsme do pedálů a už jsme jeli. Městská policie nám pomohla s přejížděním hlavní silnice a zastavila dopravu z obou stran, abychom se bezpečně dostali na cyklostezku mezi Chrudimí a Medlešicemi. Věřte, peloton jsme byli dost velký. Cílem našeho výletu byl zámecký park v Medlešicích, kde máme třídu Broučků přímo na zámku. Při příjezdu si všechny děti našly svoji cestu od značky k značce a podepsaly si ji. A už byl konec? Kdepak. Každý musel nasbírat osm razítek, aby si mohl odnést malou odměnu. Projít pavučinou, složit skládačku, projet na kole slalom, přejít pěkně dlouhou a vysokou kládu, trefit se šaškovi do pusy nebo do bříška, najít stejné obrázky, vyhledat stínové obrázky k dopravním prostředkům a dokutálet pneumatiku s míčem až do cíle. Děti i dospělí si odpoledne užili a bylo fajn podniknout něco společně s vašimi a vlastně i našimi dětmi.