Divadlo v mateřské škole

15. Únor 2018

Ve čtvrtek 15. února 2018 za námi do mateřské školy přijel Tygřík Péťa. Nebojte se! Bylo to vlastně divadelní představení s pohádkou. Tygřík Péťa bydlel se svojí maminkou a byl hodně bojácný. Jeho tygří bratranci však byli zase až moc kurážní, když zjistili, jak je Péťa ustrašený, vzali mu jeho tygří proužky. Vždyť každý správný tygr se ničeho nebojí! Tygřík Péťa se rozhodl, že odvahu a kuráž najde ve světě. Co myslíte? Našel? Nenašel a vrátil se smutný k mamince, která však byla nemocná. Péťa na nic nečekal a po rozbouřeném moři se vydal mamince pro léky. Tím dokázal, jak je odvážný a statečný. Pomoci druhému je přeci fajn, i když to může být nebezpečné. Za jeho odvahu mu tygří bratranci vrátili jeho proužky a z ustrašeného tygříka se stal opravdový a kurážný tygr. Naše děti si pohádkový příběh užily a s tygříky se i vyfotily.