HEROLAND – dětský zábavní park

25. Červen 2019

Konec školního roku se blíží a my jsme si ho zpestřili výletem. Našim cílem byl Dětský zábavní park – HEROLAND, kam jsme se vydali v úterý 25. června 2019. Proti sluníčku a vysokým teplotám jsme se pořádně vybavili dostatkem pití, pokrývkou hlavy a opalovacím krémem. V batohách však nechybělo ani jídlo. Řízky, toustíky, rohlíky a housky s paštikou, se sýrem, se salámem. Sušenky, Brumíci. Nechyběla ani tvarohová bábovka, loupáky a koláče. Jablíčka, kedlubny, okurky, mrkev i banány. A jak jinak nechyběly ani bonbony, lízátka…Dětský zábavní park byl opravdu zábavný. Tolik atrakcí, že děti ani nevěděly kde začít. Malá i velká trampolína zvala k parádnímu skákání. Kolotoče a houpačky byly pořád obsazené. V hranolkovišti vznikaly mohutné stavby. Všechny didaktické labyrinty a hry vedly k zamyšlení. Velká dřevěná pirátská loď byla obsazena námořníky i piráty. Hrad byl plný králů, princů, královen, princezen a rytířů. Na lanovce se děti pevně držely, aby je nevyklopila. Piloti formule 1 si rozdávali závody na šlapokárách. Ale největším hitem byl vodní svět a mlhoviště, které chladilo a osvěžovalo všechny v jeho dosahu. Vodní svět, tedy brouzdaliště s kamínky, sudy, cestami pro tekoucí vodu a pumpou byl neustále v obležení dětí. Mokrá trička a kraťasy nikomu nevadily, protože po chvíli hned zase uschly. Během skotačení děti dodržovaly pitný režim, ukusovaly se svých dobrůtek. Cestou zpátky do školky někoho v autobuse skolila únava. Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu…Bylo to fajn!